Комплект 5 броя металикови пастели за коса

Код: rtn162

Баркод: 090672358882

Стара цена: 15.50 лв.

10.85 лв.
Добави в количката

Комплект 5 броя измиващи пастели за коса.
Подходящи за деца над 3 год.