Art POTCH - Лак/лепило за салфетна техника 150 мл.

Код: 49251

Баркод: 4000798492519

Стара цена: 9.40 лв.

7.99 лв.
Добави в количката

Професионално лак-лепило за декупаж със сатенен ефект.