Art POTCH -Лак/лепило за декупаж гланц 150 мл.

Код: 48151

Баркод: 4000798481513

Стара цена: 10.80 лв.

9.18 лв.
Добави в количката

Професионално лак-лепило за декупаж с гланц ефект.